Rodzicielstwo jest przede wszystkim relacją, a nie umiejętnością do opanowania.

dr Gordon Neufeld i dr Gabor Mate

Z własnego doświadczenia wiem, jak przełomowym czasem w życiu są narodziny dziecka. Ukończone studia, kursy czy doświadczenie zawodowe nie wniosły do mojego życia tyle, co bycie mamą. Moje osobiste zainteresowania oraz doświadczenie w byciu na domowym etacie przełożyły się na powstanie Mamy Relacje.

Proponowana przeze mnie oferta warsztatów i zajęć opiera się przede wszystkim na pracy w grupie. Siły grupy doświadczam już od dzieciństwa spędzonego w czasach, gdy całe życie toczyło się na podwórku. Grupa daje przestrzeń do bycia w kontakcie, wymiany relacji, do przyjrzenia się sobie w oczach innych. Grupa może pokazać obszary do pracy oraz wesprzeć i dać siłę do zmiany. Wiedzę zawodową jak prowadzić grupy zdobywałam w Szkole Trenerów oraz w Szkole Prowadzenia Grup Wsparcia dla Rodziców. Dla zapewnienia najwyższej jakości pracy zespołu “Mamy relacje” pracujemy pod stałą superwizją trenerską.

Jestem wielką miłośniczką ruchu naturalnego, a w szczególności tańca i metody ruchu według Moshe Feldenkraisa. Już niebawem mam nadzieję wprowadzić do oferty zajęcia ruchowe. Bliska jest mi także idea zrównoważonego rozwoju człowieka i natury, dlatego w Mamy Relację wkrótce pojawią się także warsztaty ekologiczne dla  rodziców i dzieci.

Serdecznie zapraszam