Urodziłam Życie
To rozwojowa grupa wsparcia on-line dla mam niemowląt

-
Niedawno po raz pierwszy zostałaś mamą?
-
Czujesz, że potrzebujesz odpoczynku i zrozumienia?
-
Miewasz wątpliwości, czy jesteś dobrą mamą?
-
Czujesz się niezrozumiana przez bliskich?
-
Miewasz dni, kiedy czujesz się samotna?
-
Masz poczucie, że wszystko jest na Twojej głowie?
Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś TAK,
te spotkania są dla Ciebie!
Z własnego doświadczenia wiem, jak przełomowym czasem w życiu są narodziny dziecka. Ukończone studia, kursy czy doświadczenie zawodowe nie wniosły do mojego życia tyle, co bycie mamą. Narodziny mojego dziecka bardzo wpłynęły na to kim jestem. Nagle z kobiety która miała w pobliżu spakowaną walizkę na wypadek podróży służbowej lub prywatnej stałam się matką dziecka, z którym trudno mi było dojechać 50 kilometrów do mojej mamy. Na własnej skórze doświadczyłam wielu ograniczeń i co to znaczy mieć dziecko w dzisiejszych czasach.
Z jednej strony super – płatny urlop macierzyński i to już ten roczny, nowoczesny wózek, piękne ubranka. A z drugiej strony totalna porażka – alergia syna, która wymagała ode mnie bardzo restrykcyjnej diety, zaburzenia sensoryczne, nieprzespane noce, rodzina pochodzenia w innym mieście. To wszystko przewróciło moje życie do góry nogami i zbudowało mnie na nowo. Dziś zawodowo zajmuję się wspieraniem innych kobiet w czasie, kiedy zostają matkami. Wierzę, że każda kobieta ma swoją intuicję i swoją mądrość a spotkania grupy Urodziłam Życie są po to, by móc ją odkrywać i wzmacniać.
O mojej drodze do prowadzenia grup wsparcia możesz więcej przeczytać w wywiadzie w Info Magazyn Lubelski

Spotkania Urodziłam Życie
- Spotkania grupy to:
kameralna grupa 10 mam
miejsce gdzie każda mama jest wysłuchana i zaakceptowana z tym co przeżywa
czas na wyciszenie się i naładowanie życiowych akumulatorów
- Najczęstsze tematy, jakie pojawiają się na spotkaniach Urodziłam Życie:
karmienie - bez względu na to, jak i czym karmisz swojego malucha temat karmienia potrafi wywołać lawinę uczuć. Spotkania grupy służą temu, by powypuszczać z siebie te uczucia.
organizacja życia po nowemu - gdy na świecie pojawia się dziecko wypicie ciepłej herbaty bywa sporym wyzwaniem. Na spotkaniach będziesz się mogła bliżej przyjrzeć swoim potrzebom w zakresie organizacji spraw domowych, czy związanych z opieką nad dzieckiem
relacje - z partnerem, z rodziną pochodzenia itp.
inne tematy, które są teraz dla Ciebie ważne
Jak przygotować się do spotkania on-line
Odpowiednie miejsce
Znajdź spokojne miejsce do rozmowy, gdzie nikt z domowników nie będzie Ci przeszkadzał. Poza domem dobrze się sprawdza samochód albo oddalona ławka w parku.
Dziecko
Jeśli masz taką możliwość poproś by na czas spotkania maluchem zaopiekował się ktoś inny, a jeśli nie, to dziecko swobodnie może towarzyszyć Ci w spotkaniu.
Twój komfort
Miej pod ręką kubek ulubionej herbaty. Przyjście na stacjonarną grupę zawsze było okazją do spokojnego wypicia herbaty i tę tradycję chcemy kontynuować on-line.
Jakość połączenia
Na komputer lub telefon pobierz bezpłatną aplikację Zoom. Bez względu na to z jakiego urządzenia korzystasz zadbaj o to, by bateria była dobrze naładowana. Miej także pod ręką ładowarkę. Jeśli korzystasz z telefonu przyda się specjalny uchwyt lub podpórka pod telefon.
Dźwięk i wideo
By móc dzielić się tym co w nas żywe, potrzebujemy widzieć swoje twarze oraz dobrze się słyszeć dlatego do wzięcia udziału w spotkaniu potrzebne jest połączenie przez kamerę oraz mikrofon. Przydadzą się również słuchawki, dzięki którym lepiej można wczuć się w rozmowę.
Poufność
W trakcie spotkań obowiązuje zasada poufności, to znaczy, że nie mówimy poza grupą o przeżyciach innych uczestniczek. Spotkania nie są nagrywane.
Masz pytania?
Jak przebiegają spotkania grupy?
Każde spotkanie ma stałe ramy. Rozpoczynamy je rundą początkową, w czasie której każda uczestniczka ma możliwość powiedzenia, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Następnie wspólnie wybieramy temat o którym rozmawiamy danego dnia. Spotkania zawsze kończą się rundą końcową, w której każda z nas zbiera co było ważne dla niej w tym spotkaniu.
Nie mam ochoty mówić o wszystkich osobistych rzeczach. Czy muszę to robić?
Zasada dobrowolności to bardzo ważna reguła spotkań grupy. To Ty decydujesz co chcesz powiedzieć. Odwaga w mówieniu o sobie jest zaraźliwa - jeśli ktoś w naszej obecności mówi o trudnych dla siebie sprawach często i my zdobywamy się na odwagę by powiedzieć z czym jest nam trudno. W grupie obowiązuje nas także zasada poufności to znaczy nie dzielimy się z innymi tym, co usłyszałyśmy od innych uczestniczek.
Czy otrzymam fakturę?
Tak.
Nie mogę uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Czy w takiej sytuacji płacę za wszystkie spotkania?
Cykl 10 spotkań grupy Urodziłam Życie stanowi jedną całość. Może się oczywiście zdarzyć, że z przyczyn losowych ktoś nie będzie mógł pojawić się na spotkaniu. Płatność odbywa się za cały cykl i nie ma możliwości zwrotu za spotkania, w których się nie uczestniczyło. Ze względu na osobisty charakter spotkań nie ma także możliwości odrobienia takiego spotkania z inną grupą.
Czy mogę uczestniczyć w spotkaniach z przyjaciółką, która także niedawno urodziła dziecko?
Twoja przyjaciółka także może zapisać się na spotkania grupy. Zanim obydwie podejmiecie decyzję o zapisie na tę samą grupę weźcie pod uwagę, czy o wszystkich sprawach jesteście gotowe mówić w swoim towarzystwie. Czasami bywa tak, że przy bliskiej osobie trudno jest poruszyć jakiś temat, za to w grupie z początku obcych nam osób łatwiej jest nam się otworzyć. Może lepszym pomysłem będzie, gdy przyjaciółka zapisze się na inną edycję?
Mam inne pytanie. Gdzie mogę je zadać?
Napisz do mnie na maryla@mamyrelacje.pl
Weź udział w spotkaniach i zainwestuj w swój dobrostan mamy
3x119zł
3 raty po 119 zł każda
I rata do 4 stycznia
II rata do 10 lutego
II rata do 10 marca
1x299zł
ZAMIAST 357zł
przy wpłacie całości
do 4 stycznia rabat 58 zł
od kwoty 357 zł
Do końca zapisów pozostało:
Te spotkania są dla Ciebie jeśli:
- po urodzeniu dziecka Twój świat stanął na głowie
- czasami jako mama przeżywasz bezradność, złość, samotność i inne trudne uczucia
- przeczytałaś wiele poradników dotyczących wychowania, a ciągle nie masz pewności, czy dobrze postępujesz
- chcesz być wysłuchana bez oceniania i krytyki
- chcesz poznawać swoje potrzeby i uczyć się o nie dbać
Te spotkania nie są dla Ciebie jeśli:
- szukasz gotowych rozwiązań co robić, by dziecko lepiej spało, jadło itp.
- szukasz gotowej do użycia wiedzy
- znajdujesz się w dużym kryzysie psychicznym. Spotkania grupy mogą wesprzeć psychoterapię lub/i leczenie farmakologiczne, ale ich nie zastąpią.

#EMOCJE
#RELACJE
#SPOTKANIE
Tel.: +48 531 439 218
Email: