Maryla Brogowska

Pomysłodawczyni i założycielka Mamy Relacje. Mamy Relacje to spełnienie jej marzeń o miejscu, w którym można złapać chwilę oddechu i podładować życiowe akumulatory. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w marketingu wykorzystuje do promowania idei najbliższej jej sercu - zrównoważonego rozwoju człowieka i natury. Niestrudzenie zabiega o prawa rodziców do odpoczynku i własnego rozwoju. Bezgranicznie zakochana w swoim dziecku, którego zachowanie nieraz wyprowadza ją daleko poza granice własnego komfortu. Absolwentka Socjologii i Kulturoznawstwa UMCS. Certyfikowana trenerka oraz trenerka grup wsparcia dla rodziców - absolwentka Szkoły Trenerów Meritum w Katowicach oraz Szkoły Prowadzenia Grup Wsparcia dla Rodziców w Fundacji Sto Pociech w Warszawie. Zafascynowana pracą z ciałem, a w szczególności tańcem improwizowanym. Uczestniczka kursów metody Feldenkraisa w ujęcia Ewy Paszkowskiej - Demidowskiej oraz kursu Weroniki Sherborne.

Joanna Rymarz

Wulkan energii. Dla niej chcieć to móc. Doktor inżynier nauk technicznych. Wykładowca na Politechnice Lubelskiej. W poszukiwaniu najlepszych terapii dla swojej córeczki każdego dnia szuka nowych możliwości leczenia i rehabilitacji. Uczestniczka kursów metody Feldenkraisa w ujęcia Ewy Paszkowskiej - Demidowskiej oraz kursu Movement Lessons Michelle Turner. Orędowniczka zdrowego odżywiania. Z kaszy jaglanej i kilku listków pietruszki potrafi wyczarować iście królewskie danie. Marzy, kiedy będzie mieć więcej czasu by znowu wsiąść na motocykl i pojechać daleko, daleko przed siebie. Kocha tańczyć tango i w wolnym czasie wykonywać cudeńka techniką decoupage.

Agnieszka Błaziak

Z wykształcenia – pedagog, z zamiłowania – fotograf. Magister pedagogiki ogólnej oraz absolwentka komunikacji społecznej. Przez kilka ostatnich lat związana była z jednym z podlubelskich domów kultury, gdzie prowadziła zajęcia dla najmłodszych, a także realizowała liczne projekty i prowadziła działania marketingowe. Jako profesjonalny fotograf specjalizuje się w naturalnym sposobie uwiecznienia najważniejszych wydarzeń z życia. Często pracuje z rodzicami w trakcie sesji rodzinnych, ciążowych czy noworodkowych. Mama Ignasia i Natalki. W wolnych chwilach uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. Po ciężkim dniu relaksuje się oglądając seriale lub czytając kryminały. Lubi zapach i smak świeżo zaparzonej kawy. Nie lubi rodzynek w serniku i zupy owocowej, za to uwielbia szarlotkę.

Anna Skubisz – Czarnomska

Psycholog z wieloletnim doświadczeniem diagnostyczno-terapeutycznym. Przez wiele lat pracowała w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Łęcznej, obecnie współpracuje z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Skrzydła oraz Rodzinną Szkołą Podstawową Leon. Przeszła liczne kursy i szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dzieciom, młodzieży i ich rodzinom. Absolwentka Szkoły Prowadzenia Grup Wsparcia dla Rodziców w Fundacji Sto Pociech w Warszawie. Zajmuje się zarówno pracą indywidualną, jak i grupową. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Karolinki, Stasia oraz Emilki, którzy nieustannie są dla niej źródłem radości i licznych niespodzianek, codziennym wyzwaniem i największą motywacją do rozwoju jako człowiek, psycholog i mama. Od niedawna właścicielka małego zwariowanego psa.